Cilvēku tipi, kuriem patīk piedalīties totalizatorā.

Nav noslēpums, ka totalizatori aizrauj visdažādākā tipa cilvēkus, taču ir tādi, ko uzreiz varam pazīst līdzīgo iezīmju dēļ. Piedāvājam nelielu un ne pārāk nopietnu apkopojumu par cilvēku tipiem, kurus vieno derību slēgšana totalizatoros.

  • Tas draugs, kurš vienmēr un par visu grib saderēt. Šķiet, katram ir tāds draugs, kuram pat visniecīgākais strīds vai vienkārši pavērsiens sarunā, ir iemesls, lai iekliegtos: “Saderam?” Šādiem cilvēkiem totalizatorā ir īstā vieta, citādi viņš ir jau apnicis saviem draugiem ar mūžīgo vēlmi saderēt par lietām, kuras patiesībā nevienu nemaz neinteresē!
  • Profesors Cipariņš. Šis cilvēks ar matemātisko domāšanu to vien grib, kā likt lietā savas smadzenes, lai uzlauztu totalizatora sistēmu. Viņa prāts strādā citā līmenī un vienkāši rēķināt ikdienas tēriņus ir garlaicīgi! Totalizatoru koeficienti, iespējas laimēt vai zaudēt – tas ir kā atrakciju parks cilvēkam, kurš mīl matemātiku!
  • Sporta līdzjutējs, kurš nevar nosēdēt mierā. Šis cilvēks lielā mērā pieder pie tā saucamajiem “dīvānu profesionālajiem sportistiem”, kuri vienmēr zina labāk, kā vajadzētu spēlēt. Taču šim līdzjutējam nepietiek tikai ar komentēšanu – viņš grib būt daļa no procesa, tikai, protams, bez reālas sportošanas. Totalizators ir lieliska iespēja, kā vienlaikus izrādīt savu prognožu pareizību un ļauties līdzpārdzīvojumam par spēles gaitu.
  • Profiņš. Šis cilvēks var paredzēt vienlaikus desmit spēļu iznākumus un neviens nezina, kā viņš to dara. Iespējams, viņam ir sistēma. Iespējams, viņam ir sakari ar augstākiem un pārdabiskiem spēkiem. Skolā viņš noteikti nebija īpaši populārs, bet tagad viņš ir totalizatoru leģenda.
  • Cilvēks, kurš izliekas, ka viņam ir arī īsts darbs, taču visu laiku pavada liekot likmes ar diezgan lielu izmisumu sejā. Bāros, kur ir totalizatori, šo cilvēku jau dēvē par mēbeli – viņš te ir tik bieži, ka visi jau zina viņa vārdu, visām viesmīlēm viņš ir centies piesist kanti, taču neveiksmīgi, jo visa viņa būtība un ne pārāk bieži mazgātās drēbes to vien kliedz: “Esmu traks, izmisis un nemīlēts!”
  • Cilvēks, kurš patiešām pelna sev iztiku ar likmēm totalizatorā. Jā, tādi cilvēki patiešām pastāv, taču ne visi par tādiem var kļūt. Šie cilvēki totalizatoru uztver kā darbu un viņu ieguldījums nes arī augļus – viņi var atļauties pat diezgan greznu dzīvesveidu, taču tā vienmēr ir dzīve uz naža asmens, jo ir bail ne tikai no tā, ka nelaimēsi lielo naudu, bet arī no tā, ka pazaudēsi savu dzīvošanas naudu. Vajag stiprus nervus, lai “strādātu” totalizatorā!